O nás

Nábytok na mieru

NábytokKE.sk sa zaoberá tvorbou návrhov a realizáciou interiérov na mieru – projekty sú navrhované individuálne, pre akýkoľvek priestor vo vašom dome či byte. Jednotlivé kusy nábytku sú vyrábané presne pre danú miestnosť, do ktorej sa inštalujú. To znamená, že nie sme obmedzení typizovanými rozmermi nábytku, vďaka čomu sme schopní priniesť riešenie aj pre atypické miestnosti.

Všetky návrhy sú projektované na základe konzultácie a požiadaviek zákazníkov, pôdorysy sú dodávané alebo priamo zameriavané pri osobnej návšteve. Súčasťou nami dodávaných projektov do kuchynských priestorov je aj návrh na osadenie inštalácií (rozmiestnenie prívodu vody, plynu a elektriny) v cene projektu.

Nábytok a kuchynské linky sú distribuované do 3och až 4och týždňov od dátumu podpísania zmluvy a zaplatenia zálohy. V prípade vstavaných skríň je lehota dodania 2 týždne. Cena je kalkulovaná individuálne na základe vybraného projektu, náročnosti realizácie, výberu jednotlivých kusov nábytku a doplnkov a konkrétnych požiadaviek zákazníka. V prípade, ak projekt zostáva u nás, za zameranie a zhotovenie projektu neplatíte. Dovoz nábytku je súčasťou konečnej cenovej kalkulácie.

Firma vznikla v roku 1995 a v roku 2002 sa transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Tešíme sa na spoluprácu.

Ako to u nás funguje?

Krok 1

Vyžiadate si od nás nezáväznú ponuku

Napíšte nám, zavolajte alebo navštívte nás osobne a my Vám na základe vašich požiadaviek vypracujeme nezáväznú ponuku zdarma.

Krok 2

Príprava návrhov a vizualizácii

Po spísaní všetkých vaších požiadaviek pristúpime k príprave návrhov a vizulizácie, ktoré vám zašleme na pripomienkovanie a vysvetlíme Vám každý detail.

Krok 3

Výroba Vášho nábytku

Následne Váš nábytok vyrobíme, zoženieme všetky potrebné spotrebiče a doplnky a postaramé sa každučký detail.

Krok 4

Doručenie a montáž

Vyrobený nábytok aj s prípadnými spotrebičmi a doplnkami Vám doručíme až k Vám domov a namontujeme presne podľa Vašich predstáv.

Čo hovoria o nás naši zákaznici

 • Catherine Grace

  CEO Digitalcraft
  Mauris non turpis eu metus congue sagittis. Phasellus mollis consectetur urna sit amet ullamcorper. Vestibulum hendrerit dui vitae ultrices semper.
 • Jane Doe

  Themotiko Developer
  Ut augue nisi, venenatis id dui eget, fermentum bibendum odio. Integer eget enim est. Maecenas hendrerit sem id quam lobortis tempor. Suspendisse eget nisl nisl.
 • John Doe

  Technical Director
  Ut augue nisi, venenatis id dui eget, fermentum bibendum odio. Integer eget enim est. Maecenas hendrerit sem id quam lobortis tempor. Suspendisse eget nisl nisl. Duis a mattis arcu.